یادداشت ها

به اشتراک بگذارید
اشتراک در Facebookاشتراک در Google Plusاشتراک در Twitterاشتراک در تلگرام
حسین هدایتی بدهکار کلان بانک سرمایه که در جلسات محاکمه خود می‌گفت تا قبل از صدور حکم بدهی خود را تسویه می‌کند، به رغم گذشت ۳ ماه از محکومیتش به ۲۰ سال حبس، تاکنون هیچ بخشی از بدهی خود را تسویه نکرده است!

به گزارش صدای ایران از تسنیم، سیامک مدیرخراسانی؛ وکیل مدافع هدایتی با اعلام این خبر درباره آخرین وضعیت تسویه بدهی هدایتی با بانک سرمایه اظهار کرد: موکل تلاش‌های خود را برای تسویه بدهی انجام داده، اما تا‌کنون نتوانسته هیچ بخشی از بدهی خود را تسویه کند.

این وکیل دادگستری و قاضی بازنشسته افزود: تا‌کنون در پرونده هدایتی در ارتباط با تسویه مطالبات بانک سرمایه، هیچ اتفاق خاصی نیفتاده است.

مدیرخراسانی یکی از راه‌های تسویه بدهی موکلش را کارخانه نورد و لوله اهواز دانست و گفت: موکلم ۵۰ درصد سهام این کارخانه را در اختیار داشت، اما سازمان خصوصی‌سازی در زمان پوری‌حسینی بدون اطلاع وی، آن را به فرد دیگری واگذار کرد! در همین ارتباط، شکایتی را در دادسرا به اتهام انتقال مال غیر علیه رئیس سابق سازمان خصوصی سازی مطرح کردیم که در ابتدا منجر به صدور قرار منع تعقیب برای متهم شد، اما در ادامه و در رسیدگی به اعتراض ما به قرار صادره، دادگاه قرار دادسرا را نقض و دستور جلب به دادرسی صادر کرد.

وکیل مدافع حسینی هدایتی اضافه کرد: منتظر بودیم پرونده از سوی دادسرا برای رسیدگی به دادگاه ارسال شود، اما فعلاً به شعبه‌ای که اخیراً دستور قرار بازداشت پوری حسینی را صادر کرده، ارجاع شده تا احتمالاً به صورت یک پرونده واحد برای رسیدگی به دادگاه ارسال شود.

وی گفت: با این کار، در رسیدگی به پرونده موکل که موثر در تسویه بدهی با بانک سرمایه است، وقفه می‌افتد و تقاضا داریم هر چه زودتر این پرونده تعیین تکلیف شود.

ادامه مطلب https://sedayiran.com/fa/news/232432/%D8%AD%D8%B3%DB%8C%D9%86-%D9%87%D8%AF%D8%A7%DB%8C%D8%AA%DB%8C-%D8%AA%D8%A7%DA%A9%D9%86%D9%88%D9%86-%D8%A8%D8%AF%D9%87%DB%8C-%D8%AE%D9%88%D8%AF-%D8%B1%D8%A7-%D8%AA%D8%B3%D9%88%DB%8C%D9%87-%D9%86%DA%A9%D8%B1%D8%AF%D9%87-%D8%A7%D8%B3%D8%AA

اشتراک در Facebookاشتراک در Google Plusاشتراک در Twitterاشتراک در تلگرام

نظرسنجی

چرا حاکمیت اعتراض‌های خیابانی را جدی نمی‌گیرد؟
  • رای: (0%)
  • رای: (0%)
  • رای: (0%)
جمع رای:
اولین رای:
آخرین رای: