به اشتراک بگذارید
اشتراک در Facebookاشتراک در Google Plusاشتراک در Twitterاشتراک در تلگرام

تبریک به نمایندگان منتخب مجلس که با رای مردم برای خدمت به آنها در خانه ملت انتخاب شدند.  شما نمایندگان منتخب مسئولیت سنگینی بر عهده دارید و اقداماتی ضروری پیش روی شما است. 
به نمایندگان منتخب این دوره مجلس توصیه می کنیم تا در این چند ماه اول خود را بیشتر با واقعیات و مشکلات اقتصادی آشنا سازند چرا که چالش های اقتصادی در حال حاضر مهمترین چالش کشور در حال حاضر است.  این برهه از زمان نیاز به کارشناسان اقتصادی مجرب و تاجران و بازرگانان با تجربه داریم تا با تدبیر و همت خویش روند اقتصادی کنونی را به مسیر درست بازگردانند.

مجلس نهم باید به دلایل عدم موفقیت دولت برای دسترسی به اهداف برنامه توسعه بپردازد.  همچنین باید پاسخگو باشد که چرا خصوصی سازی روند موفقیت آمیزی ندارد و شرکت ها و واحدهای خصوصی همچنان با چالش مواجه اند. 
مجلس باید دولت را تشویق  و ملزم به بهره گیری از کارشناسان و خبرگان اقتصاد و تجارت در سیاستگذاری های خود کند.  چنین رویکردی تضمین کننده استفاده بهینه از امکانات و منابع برای رسیدن به عدالت و رفاه همه شهروندان و ملت سزاوار ایران است.  اقتصاد باید اولویت اول و سرلوحه برنامه ریزی ها و اقدامات ما باشد.  بدون زیربنای اقتصادی مستحکم در اقدامات دیگرمان نیز موفق نخواهیم بود.  

اشتراک در Facebookاشتراک در Google Plusاشتراک در Twitterاشتراک در تلگرام

نظرسنجی

چرا حاکمیت اعتراض‌های خیابانی را جدی نمی‌گیرد؟
  • رای: (0%)
  • رای: (0%)
  • رای: (0%)
جمع رای:
اولین رای:
آخرین رای: