به اشتراک بگذارید
اشتراک در Facebookاشتراک در Google Plusاشتراک در Twitterاشتراک در تلگرام

دوستان و همکاران عزیز. از شما فعالان دلسوز اقتصادی دعوت می کنیم با مطالعه متن کامل سیاست های اقتصادی دولت برای خروج غیر تورمی از رکود طی سالهای 93 و 94 نظرات و پیشنهادهای خود را برای تبادل افکار با سایر همکاران در بخش نظرات مطرح کنید و یا با ایمیل به ما اطلاع دهید. 

این گزارش مشتمل بر ۱۷۳ بند در چهار حوزه سیاست های اقتصاد کلان، بهبود فضای کسب و کار ، تامین منابع مالی و فعالیت ها و محرک های خروج از رکود است. در این گزارش، سیاست های اصلاح مالیاتی به منظور تشویق فعالیت های بخش خصوصی، جهت دهی به سمت تجهیز بیشتر منابع مالی برای بنگاه های اقتصادی و توسعه صادرات غیرنفتی و سیاست های مربوط به چگونگی مدیریت و تسویه بدهی های دولت در راستای سیاست های مالی ، مورد توجه قرار گرفته است.

هیات وزیران در راستای رویکرد مشارکت جویی دولت تدبیر و امید و با توجه به اهمیت موضوع رونق و خروج از رکود، کلیه صاحبنظران و نخبگان را به مشارکت فکری در بررسی این بسته سیاستی دعوت نمود. صاحبنظران می توانند حداکثر ظرف ۱۰ روز از زمان انتشار این گزارش ، دیدگاههای خود را به دفتر هیات دولت به پست الکترونیکی این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید ارسال کنند

اشتراک در Facebookاشتراک در Google Plusاشتراک در Twitterاشتراک در تلگرام

نظرسنجی

به عنوان فعال اقتصادی، از کدام گزینه برای مقابله با فشارهای بین المللی حمایت می کنید؟
  • رای: (0%)
  • رای: (0%)
  • رای: (0%)
جمع رای:
اولین رای:
آخرین رای: